Terapia uzależnień Stalowa Wola

Wychodząc naprzeciwko potrzebom naszych pacjentów, oferujemy kompleksową terapię uzależnień prowadzoną przez doświadczonych psychoterapeutów. Jeżeli doświadczasz trudności w swoim życiu związanych z uzależnieniem lub też dotykają one bliską Ci osobę, zachęcamy do skonsultowania się z nami w celu uzyskania profesjonalnej pomocy.

Uzależnienia są podstępne i wymagają pomocy specjalisty, który wie, jak rozwiązać ten skomplikowany problem dotykający nie tylko samej osoby uzależnionej, ale również jej otoczenia. Przy terapii ważne jest nie tylko samo odstawienie substancji, czynności czy innego obiektu uzależnienia – takie postępowanie nie zawsze daje całkowitą skuteczność. Dla pełnego uwolnienia się od nałogu konieczna jest praca od wewnątrz – terapia, która będzie mogła pozwolić na zrozumienie tej sytuacji i mechanizmów, które nią rządzą.

W naszym Ośrodku Psychoterapii możliwe jest leczenie uzależnień takich jak: alkoholizm, lekomania, a także narkomania oraz uzależnień od hazardu, internetu i innych czynności. Do każdego z naszych pacjentów podchodzimy w sposób indywidualny, zapewniając pełne wsparcie, dlatego też wybierając nasze usługi, możesz mieć pewność, że nie będziesz ze swoim problemem samotny lub samotna.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w terapii uzależnień wiemy, jak zapewnić naszym pacjentom fachową i kompleksową pomoc – dzięki takiemu wsparciu dążenie do sukcesu jest jeszcze łatwiejsze.

Nasza oferta terapeutyczna włącza konsultacje indywidualne dla osób uzależnionych i eksperymentujących z substancjami psychoaktywnymi, terapię indywidualną dla osób uzależnionych i współuzależnionych, a także interwencję kryzysową oraz terapię nawrotów choroby, wobec tego jesteśmy do dyspozycji zawsze wtedy, gdy pojawiają się trudności. Spotkania odbywają się systematycznie w ustalonym terminie.

Koszt sesji (50 minut) – 90 zł

kontakt: 535005406

Ośrodek Psychoterapii – terapia uzależnień Stalowa Wola – zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu umówienia się na wizytę!