Zespół

Ośrodek Psychoterapii – jesteśmy zawsze do Twoich usług jeżeli potrzebny jest doświadczony psycholog. Stalowa Wola to miejscowość, gdzie nasi specjaliści są całkowicie to Twojej dyspozycji i będą mogli pomóc w trudnych sytuacjach. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani psychoterapeuci i socjoterapeuci posiadający doświadczenie w pracy zarówno z osobami dorosłymi, jak i dziećmi i młodzieżą. Jeżeli czujesz się gorzej i potrzebujesz wsparcia, pomoże ci psycholog Stalowa Wola – zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Monika Kieżun – psychoterapeutka psychodynamiczna, psycholog. Specjalizację w zakresie psychoterapii ukończyła odbywając 4-letni kurs psychoterapii przy Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum w Krakowie. W trakcie procesu certyfikacji. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W systematycznej superwizji u certyfikowanego Superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Aktualnie od 8 lat pracuje w Oddziale Psychiatrycznym Dziennym Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli, w Poradni Zdrowia Psychicznego. W oddziale prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową osób dorosłych przejawiających zaburzenia nerwicowe i depresyjne, trudności osobowościowe oraz osób po kryzysie psychotycznym. Wcześniej związana zawodowo z ośrodkami i fundacjami świadczącymi pomoc psychologiczną osobom bezrobotnym, niepełnosprawnym, zwłaszcza osobom z niepełnosprawnością psychiczną.

Katarzyna Pliszka – psychoterapeutka psychodynamiczna, socjoterapeutka. Specjalizację psychoterapeutyczną zdobywała w rekomendowanym przez PTP Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego  oraz Szkole Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Swoje umiejętności terapeutyczne rozwija pracując pod stałą superwizją Psychoterapeutów i Superwizorów Szkoleniowych Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Założycielka Ośrodka Psychoterapii. Pracuje z pacjentami dorosłymi i nastolatkami, również z młodzieżą ze spektrum autyzmu. Posiada też wykształcenie pedagogiczne. Ma doświadczenie dydaktyczne w pracy z grupami jako trenerka i terapeutka. Specjalizuje się w szkoleniach wspierających umiejętności wychowawcze rodziców mających dorastające dzieci. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Izabela Gierak – psycholog z dziesięcioletnim stażem pracy z młodzieżą i dziećmi. Posiada doświadczenie terapeutyczne w pracy indywidualnej, jak i grupowej z osobami dorosłymi. Doświadczenie w pracy z młodzieżą z diagnozą zaburzeń ze spektrum autyzmu. Ukończyła Wydział Psychologii Stosowanej (ze specjalizacją psychologia kliniczna) na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II w Lublinie. Ukończyła kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie ponadto roczny kurs psychoterapii poznawczo behawioralnej dla osób dorosłych organizowany przez Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. Pracuje głównie w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej. W trakcie szkolenia psychoterapeutycznego atestowanego przez PTP na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie ( praca w nurcie psychodynamicznym ). Preferuje podejście terapeutyczne zależne od potrzeb pacjenta i sytuacji.

 Katarzyna Nowak – psycholog w specjalności klinicznej i neuropsychologii. W trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie psychodynamicznym i systemowym, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, prowadzonego przez Laboratorium Cogito. Pracuje pod superwizją. Posiada siedmioletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Ukończyła kurs terapii poznawczo – behawioralnej dla dzieci i młodzieży. Zajmuje się także prowadzeniem szkoleń i warsztatów w zakresie komunikacji interpersonalnej i bajkoterapii.