Psychiatra

Pomoc psychiatry w Stalowej Woli

Ośrodek Psychoterapii oferuje kompleksową pomoc zarówno w zakresie psychoterapii, jak i psychiatrii – dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć fachowe usługi dla pacjentów potrzebujących pełnego wsparcia.

Zaburzenia psychiczne w sytuacji, gdy nie będą odpowiednio rozpoznane i leczone, mogą skutkować w pogłębianiu się lub nawrotach objawów. Mogą prowadzić do chorób psychicznych, zaburzeń somatycznych, a w konsekwencji pogorszyć jakość życia chorego – mają wpływ na jego funkcjonowanie w życiu społecznym, towarzyskim, rodzinie i pracy. Jeżeli odczuwasz pogorszenie lub wahania nastroju, zaburzenia lękowe, przygnębienie, masz zaburzenia snu lub też inne niepokojące objawy lub obserwujesz je u bliskiej Ci osoby, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Nasza oferta adresowana jest do dzieci od 3 roku życia, młodzieży i osób dorosłych doświadczających problemów na tle psyche. Prowadzimy konsultacje ogólnopsychiatryczne, zajmujemy się diagnostyką i leczeniem depresji, nerwic, uzależnień, zaburzeń adaptacyjnych, zaburzeń nastroju. Również wystawiamy zaświadczenia o stanie zdrowia i prowadzimy terapie indywidualne dla naszych pacjentów.

Współpracujemy z wykwalifikowanymi psychiatrami z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc także w tych bardzo trudnych sytuacjach, gdy konieczne jest wsparcie ekspertów. Spotkania mogą być również uzupełnione o psychoterapię, dzięki czemu jesteśmy w stanie osiągnąć optymalne efekty w szeregu różnego rodzaju problemów dotykających sfery psychicznej.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszymi usługami prosimy o kontakt – jesteśmy zawsze do dyspozycji i mamy nadzieję, że zdecydujesz się na skorzystanie z naszego wsparcia. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i skupieniu na potrzebach naszych pacjentów oraz ich bliskich wiemy, jak pomóc im nawet w tych najbardziej wymagających momentach.